Tare konfirmon rinovimin me Lacion: Është e kryer, deri në…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 8, 2018 | 19:31

Tare konfirmon rinovimin me Lacion: Është e kryer, deri në…

Skuadra e Lacios është duke luajtur me skuadrën e Marsejës në kuadër të Ligën së Europës. Bardhekaltërit duan që të përsërisin suksesin e arritur dy javëve më parë në Francë për të mbyllur kështu çështjen e kualifikimit.

Tare

Ndërsa duket se te Lacio është dhe koha e rinovimeve dhe ai më i bujshmi është ai i Igli Tares. Së fundmi këtë e ka pohuar dhe vetë Drejtori sportiv i cili është shprehur për Sky Sports duke thënë: “Rinovimi është deri në 2022, po mbyllim detajet e fundit, është e kryer” – ka thënë Tare.

www.minuta90.com