“Tani po që ndihem i rëndësishëm…”, Emre Xhan “thumbon” Juventusin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 17, 2020 | 14:42

Bota Bundesliga FB Lajmi i fundit

“Tani po që ndihem i rëndësishëm…”, Emre Xhan “thumbon” Juventusin

Menjëherë mori spaletat e liderit. Shënoi kundër Leverkusenit, por edhe i ulëriti skuadrës për humbjen, pasi Emre Xhan kërkon që të fitojë diçka të rëndësishme në Dortmund. “I ulërita skuadrës pas humbjes me Leverkusenin, sepse lëshuam në lojë, duke menduar se ishim superiorë. 

Xhan

Madje, jam gati ta bëj sërish, sepse e thashë, erdha këtu për të fituar. Kisha kohë që nuk ndihesha në këtë formë. Mbi të gjitha jam i lumtur dhe më në fund tani ndihem sërish një lojtar i rëndësishëm. Dhe gjithçka kam dua t’ia jap Dortmundit”.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com