Talent i pazbuluar në muzikë! Mesfushori i Juventusit i habit të gjithë, poston videon duke i rënë… pianos

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 6, 2021 | 20:05


Talent i pazbuluar në muzikë! Mesfushori i Juventusit i habit të gjithë, poston videon duke i rënë… pianos

Mesfushori i Juventusit, Uiston Mekeni, po zhvillon një sezon të mirë në Seria A, aq sa bardhezinjtë vendosën ta blejnë përfundimisht nga skuadra e Shalkes.

mekeni

Para disa ditësh, mesfushori amerikan u bë protagonist, teksa u kap nga policia së bashku me Artur dhe Dibalën, teksa kishin marrë pjesë në një party.

Por 23 vjeçari i ka surprizuar të gjithë teksa ka hedhur një video në Instagram duke i rënë pianos. Videoja është shpërndarë shumë në internet, ku shikohet si Mekeni përveç futbollit ka dhe një tjetër talent të veçantë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/