Takim me Ronaldon dhe fanellë e firmosur me numrin 7, kryeministri Rama pozon me yllin portugez

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 25, 2018 | 23:27

Takim me Ronaldon dhe fanellë e firmosur me numrin 7, kryeministri Rama pozon me yllin portugez

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në stadiumin e Juventusin për të ndjekur sfidën kundër Lacios, por nuk është larguar pa bërë një foto me yllin portugez, Kristiano Ronaldo.

Pasi u shfaq me Presidentin e Juventusit, Rama tregoi për ndjekësit se ka takuar dhe Ronaldo pas ndeshjes.

Rama-me-ronaldon1

rama fanella juves

Gjithashtu, kryeministri Edi Rama, ka marrë edhe një fanellë me emrin e tij, me numrin 7, të firmosur nga disa prej lojtarëve bardhezi.

Capture

www.minuta90.com