“Ta dua shpirtin”, Rike Roçi konfirmon lidhjen me Kristian Prengën dhe i bën urimin e ëmbël për ditëlindje: Je njeriu më …

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 24, 2020 | 14:30


“Ta dua shpirtin”, Rike Roçi konfirmon lidhjen me Kristian Prengën dhe i bën urimin e ëmbël për ditëlindje: Je njeriu më …

Ish-banorja e Big Brother, e cila fitoi shumë famë në Kampionatin Europian të futbollit “Francë 2016, Rike Roçi ka konfirmuar lidhjen e saj me boksierin shqiptar Kristian Prengën.

rike-roci-kris-prenga

Prej kohësh është përfolur në media se ata ishin në një lidhje, por çifti nuk e kishte pranuar deri sot.

Ishte Rikja që me anë të një postimi në Instagram zbuloi gjithçka.

Duke i shprehur dashurinë, ajo i uroi ditëlindjen partnerit të saj.

Rike u shpreh se boksieri është njeriu me zemrën më të madhe që ka njohur.

Ndërsa shton në urimin e saj: “Të uroj që Zoti të ndriçoj jetën tënde duke të udhëhequr gjithmonë në rrugën e lumturisë. Gëzuar ditëlindjen dhe që kjo datë të përsëritet për shumë vite të gjata, të mbushura me paqe, gëzim, shëndet dhe suksese. Ta dua shpirtin.”

rike-roci-kris-prenga1

Ndërsa postimin ajo e shoqëroi me një foto të të dyve, ku Kristi shihet i ulur mbi makinë duke përqafuar Riken.

rike rike1 krist-prenga

rike r

PANORAMA PLUS
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com