Surpriza në merkato, Pato shok skuadre me futbollistin e Kombëtares shqiptare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 16, 2020 | 23:44


Surpriza në merkato, Pato shok skuadre me futbollistin e Kombëtares shqiptare

Pas aventurave në disa skuadra, tashmë Aleksandre Pato mund të rikthehet në Itali. Sipas mediave italiane, sulmuesi brazilian i është propozuar Specias, ekip ku të hënën firmosi mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë, Ardian Ismajli.

Pato

Bardhezinjtë janë në kërkim të një sulmuesi për sezonin e ri dhe drejtuesit kanë piketuar pikërisht ish-milanistin, i cili do ta pranonte një rikthim në Itali, një vend me të cilin ka mbetur shumë i lidhur pas largimit nga kuqezinjtë e Milanit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com