Superiorja nis të premten, klubi i Kukësit zbulon axhendën për javën 1 para FSHF-së

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 13, 2022 | 15:00


Superiorja nis të premten, klubi i Kukësit zbulon axhendën për javën 1 para FSHF-së

Sfida hapëse e Superiores për sezonin 2022/23 do të jetë ajo midis Kukësit dhe Tiranës në datën 19 gusht.

tirana kukesi

Kështu shprehet vetë klubi verilindor me një postim në rrjetet sociale, i cili me anë të një postimi tregon se Superiorja do të nisë të premten e 19 gushtit.

FSHF kishte programuar që kampionati do të niste me datën 20 gusht, por klubi i Kukësit ka njoftuar se ajo starton një ditë më parë.

 

Për sa i përket sfidave të tjera të javës së parë, ato do të luhen të gjitha ditën e shtunë, më 20 gusht.

java 1

PANORAMASPORT.AL