SUPER DHURATA/ FITONI IPHONE X, PS4 DHE FANELLA VETËM DUKE LUAJTUR TEK BASTARENA

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Qershor 20, 2018 | 17:00

SUPER DHURATA/ FITONI IPHONE X, PS4 DHE FANELLA VETËM DUKE LUAJTUR TEK BASTARENA

Këtë Botëror kompania e vetme e liçensuar e lojërave të fatit online në Shqipëri, bastarena surprizon të gjithë klientët e saj me nje super shorte posaçërisht për Botërorin Rusi 2018. Mjafton të luash minimalisht 50 Lekë dhe bëhesh automatikisht pjesëmarrës për të fituar:

bast arena

3 Iphone X,

5 PlayStation 4,

5 Fanella te Skuadrës së zemrës,

5 çmime prej 10’000 Lekë free BONUS.

Për të marrë pjesë në këtë shorte duhet të vendosni një bast tek ose të kombinuar midis datave 12 Qershor 2018 ora 12:00 – 15 Korrik 2018 ora 19:00.

250x300-1-250x300

Shorteu do të mbahet LIVE në një TV Kombëtar, data 15 Korrik.

Merr pjesë TANI! www.bastarena.com

Si gjithmonë Bastarena nuk ndalet me kaq…

Për çdo Regjistrim të një klienti të ri, 100 Lekë FREE Bonus.

Për çdo depozitim të ri deri në 5000 Lekë, Bastarena ofron dyfishin e shumës.


www.minuta90.com