Sulmuesi i ri/ Oduamadi prezantohet me fanellën e Tiranës, ja numri “i rëndë” që do mbajë në shpinë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 5, 2018 | 19:34

Sulmuesi i ri/ Oduamadi prezantohet me fanellën e Tiranës, ja numri “i rëndë” që do mbajë në shpinë

Përpara disa ditësh Tirana zyrtarizoi goditjen e fundit të merkatos ku ka marrë nigerianin Namdi Oduamadi. Ndërsa sot ka qenë edhe dita e prezantimit të sulmuesi ku ka veshur për herë të parë fanellën bardheblu.

41013836_2129872670602177_359745382676168704_o

Skuadra e Tiranës në 3 ndeshje të zhvilluara deri më tani ka shënuar vetëm 1 herë dhe ndoshta zgjidhja e trajnerit Di Maria do të jetë Oduamadi. Ndërkohë më poshtë shikoni edhe fotot e prezantimit të postuar nga faqja e klubit.

41068554_2129872453935532_1335913044428980224_o 41005492_2129872387268872_1550751985794285568_o 41057430_2129872477268863_5424756265664380928_o 40931026_2129872637268847_5545127006217175040_o 41026217_2129872647268846_5687991774694342656_o

www.minuta90.com