“Suksese skuadrës në Europë dhe në kampionat”, tjetër lojtar njofton largimin nga Tirana

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 10, 2020 | 19:35


“Suksese skuadrës në Europë dhe në kampionat”, tjetër lojtar njofton largimin nga Tirana

Edvan Bakaj është largimi i radhës nga Tirana. Portieri nëpërmjet një postimi në profilin e tij zyrtar, njofton ët gjithë se e ka mbyllur bashkëpunimin me Tiranën dhe tashmë është një lojtar i lirë.

edvan bakaj

“Nga sot nuk jam më pjesë e Tiranës. Falënderoj presidentin, drejtuesit, shokët e skuadrës dhe tifozët për mbështetjen. Iki me kokën lart dhe medaljes në qafë. I uroj skuadrës sime të zemrës suksese në kupat e Europës dhe kampionat.”, shkruan Bakaj.

Kujtojmë se portieri u bashku me Tiranën në merkaton e verës së kaluar, teksa kishte qenë edhe më parë pjesë e Tiranës.

117376777_687142478539361_2545596899323279383_n

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com