Stojkov, largimi i radhës nga Skënderbeu

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 27, 2015 | 15:20


Stojkov, largimi i radhës nga Skënderbeu

stojkovPas largimit të sulmuesit brazilian, Martins, tashmë është radha e një tjetër largimi në radhët e Skënbderbeut.  Bëhet fjalë për sulmuesin maqedonas, Aco Stojkov i cili gjithashtu largohet nga kampionët. Klubi dhe sulmuesi kane renë dakord për të mos vazhduar bashkepunimin për sezonin e ardhshëm dhe si rrjedhojë Stojkov nuk është më pjesë e korçarëve as për ndeshjet e Championsit. Pas largimit të tij, shkon në dy numri i futbollistëve të larguar nga klubi korçar.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/