Stevan Raçiç, përforcimi i radhës te Partizani

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 20, 2014 | 14:09

Stevan Raçiç, përforcimi i radhës te Partizani

Stevan Racic prezantohet te PartizaniKlubi i kuq ka prezantuar sot në mesditë blerjen e radhës Stevan Raçiç. Sulmuesi shtatlartë, i cili sezonin e kaluar ishte pjesë e ekipit serb, Javor Ivanjica, në kampionatin vendas, do të jetë pjesë e 15 herë kampionëve të vendit në sezonin e ri futbollistik. Raçiç ka arritur marrëveshjen me të kuqtë dhe menjëherë pas prezantimit për mediat ka firmosur kontratën e re.

www.minuta90.com