Starova i shkarkuar, a e josh Likën stoli i Partizanit? Ja si përgjigjet ish-trajneri i kuq…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 5, 2018 | 20:00

Starova i shkarkuar, a e josh Likën stoli i Partizanit? Ja si përgjigjet ish-trajneri i kuq…

Trajneri i Luftëtarit, Lika, në intervistën pas ndeshjes për mikrofonin e “Supersport” u shpreh i lumtur për fitoren e sotme. Ai gjithashtu, i pyetur nga kryeredaktori i Panorama Sport, Jetmir Halilaj, nëse do ta joshte një ofertë për t’iu bashkuar një projekti të mundshëm tek Partizani, u përgjigj:

lika

Si një pjesëtar i familjes së Partizanit, sot të kuqtë kanë shkarkuar trajnerin Starova dhe stoli i është besuar Dalipit, a të josh ideja për tu bërë pjesë?

“Unë jam trajneri i Luftëtarit, për momentin mendoj për Luftëtarin. Duke qenë luftëtar na takon të kemi diçka të kuq.”

www.minuta90.com