Spikati në kampionatin shqiptar, mesfushori kërkon dashurinë e jetës në spektaklin televiziv

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 13, 2020 | 15:57


Spikati në kampionatin shqiptar, mesfushori kërkon dashurinë e jetës në spektaklin televiziv

Mesfushori Klejdi Jazaj spikati sezonin e fundit në Kategorinë e Parë, ku deri në janar ishte pjesë e Ilirisë dhe më pas kaloi te Erzeni.

pjimage

Përveç futbollit, Jazaj ka nisur edhe një rrugëtim tjetër, teksa është një nga konkurrentët e spektaklit “Përputhen”. Në këtë program, futbollisti 24-vjeçar është në kërkim të dashurisë së vërtetë, të cilën shpreson ta gjejë dhe të largohet me një femër në krahë nga ky program.

Në të kaluarën, Jazaj ka luajtur për skuadra si Iliria, Erzezni, Burreli, Rotenburger në Gjermani dhe Tiranën B.

PANRAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com