Skuadra e zemrës u shpall kampion në Itali, tifozja seksi e Milanit uron kuqezinjtë me video e foto provokuese

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 22, 2022 | 21:40


Skuadra e zemrës u shpall kampion në Itali, tifozja seksi e Milanit uron kuqezinjtë me video e foto provokuese

Milani arriti titullin e 19-të në historinë e Serisë A, pas triumfit në sfidën e fundit me Sasuolon me shifrat 3-0.

pjimage (74)

Kjo festë është përcjellë nga shumë tifozë në mënyra të ndryshme dhe Fabiana Brito mendoi ta shpërndante në mënyrën e saj.

Modelja italiane postoi në Instagram një set fotosh me bluzën e Milanit dhe më pas një video provokuese për të gjithë fansat kuqezi.

 


View this post on Instagram

A post shared by Fabiana (@fabianabritto_)

00220

0000

000

12

PANORAMASPORT.AL