Skuadra e tij nuk e grumbullon për ndeshjen e kampionatit, Barcelona pranë goditjes së radhës në merkato

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 6, 2022 | 18:44


Skuadra e tij nuk e grumbullon për ndeshjen e kampionatit, Barcelona pranë goditjes së radhës në merkato

Barcelona duket shumë pranë firmës me mbrojtësin e Çelsit, Markus Alonso i cili nuk është grumbulluar nga londinezët në ndeshjen e sotme ndaj Evertonit.

0_Marcos-Alonso

Sipas raportimeve nga mediat angleze marrëveshja mes palëve pritet të arrihet së shpejti me mbrojtësin spanjoll që do të startojë kështu një aventurë të re në Spanjë.

Barcelona është kështu shumë pranë kompletimit të një tjetër goditje në merkato pas transferimeve të fundit si Levandovski dhe Kounde.

PANORAMASPORT.AL