Skedina e çmendur, tifozët anglezë fitojnë 160 mijë paund me 8 ‎£

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 3, 2019 | 15:00


Skedina e çmendur, tifozët anglezë fitojnë 160 mijë paund me 8 ‎£

Një tifoz me fat dhe tre shokët e tij kanë arritur të fitojnë një bast të çmendur prej 160 mijë paundësh në Angli. Ata kanë arritur të parashikojnë saktë rezultatet e dhjetë ndeshjeve në total. 

MW-FS894_pound__ZH_20170823061514

Shrud Xhejzon Uardlej vendosën një bast prej 8 paundësh se secila nga skuadrat do të shënonin dhe ndeshja nuk do të përfundonte në barazim gjatë kësaj fundjave.

Ndeshjet që ata kishin përzgjedhur ishin: Liverpul-Brajton 2-1; Bristol Siti-Hadërsfilld 5- 2; Stok-Blekbërn 1-2, Uigan-Reding 1-3; Portsmëth-Olltrinçëm 2- 1; Ebsflit-Urexham 2-1, Torki-Stokport 1-5; Dandi-QS 1-2; Real Sociedad-Eibar 4-1 dhe Blekpull-Meidston 3-1.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com