Skandali me restorantin, shikoni çfarë u ndodhi lojtarëve të Vllaznisë ditët e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 22, 2020 | 11:53


Skandali me restorantin, shikoni çfarë u ndodhi lojtarëve të Vllaznisë ditët e fundit

E trishtë dhe skandaloze ajo që u ka ndodhur ditët e fundit lojtarëve të Vllaznisë. Edhe pse përfaqësojnë një klub me shumë emër, ata janë ndier të fyer kur kanë shkuar në restorantin ku janë ushqyer zakonisht deri në muajin mars.Vllaznia stervitja

Këtë herë nuk kanë mundur të ushqehen, sepse klubi ka shumë fatura për të paguar dhe, kësisoj, marrëdhëniet janë prishur.

Tashmë duhet të gjendet një vend tjetër, në mënyrë që lojtarët e huaj dhe ata nga rrethet e tjera të ushqehen normalisht.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com