Situatë kaotike në Elbasan/ Përplasje e ashpër e tifozerive, digjet një lokal. 2 persona mbeten të plagosur (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 21, 2021 | 23:00


Situatë kaotike në Elbasan/ Përplasje e ashpër e tifozerive, digjet një lokal. 2 persona mbeten të plagosur (VIDEO)

Situatë kaotike në qytetin e Elbasanit. Vazhdojnë trazirat dhe përplasjet mes tifozëve të Partizanit dhe Tiranës, teksa luhet derbi i kryeqytetit.

Gazetari i “Panorama Sport”, raporton se pak minuta më parë është djegur një lokal në qendër të qytetit pranë turizmit.

PERPLASJA

Forca të shumta policie janë venë menjëherë në lëvizje për shuarjen e këtij tensioni, teksa kanë mbetur të plagosur edhe 2 persona.

VLADIMIR MEMA- PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/