Situatë e zymtë te Flamurtari, futbollisti largohet pa ardhur mirë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 15, 2020 | 18:09


Situatë e zymtë te Flamurtari, futbollisti largohet pa ardhur mirë

Freire Trajano Jose Linkoln ikën pa ardhur mirë nga Flamurtari. Edhe pse u mendua se braziliani mund të ishte afrimi i katërt pas Bruno Lipit, Uelder Kostës dhe Flosard Malçit, ai është larguar.

Oriku Braziliani

Nga klubi konfirmohet se nuk ka përmbushur pritshmëritë dhe ka qenë trajneri Troisi që ka menduar se lojtari nuk mund të vijonte te Flamurtari. 26-vjeçari u stërvit disa ditë, ndërsa pas largimit nga kuqezinjtë, u rikthye tek Orikumi në Kategorinë e Parë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com