Siguroi ngjitjen në Serinë A, Benevento e Pipo Inzagin arrin akordin me sulmuesin e njohur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 29, 2020 | 21:58


Siguroi ngjitjen në Serinë A, Benevento e Pipo Inzagin arrin akordin me sulmuesin e njohur

Pasi siguroi ngjitjen në Serinë A, Benevento e Pipo Inzagit ka filluar të mendojë seriozisht për merkaton. Sipas gazetarëve të njohur italiane Di Marcio dhe Fabricio Romanit, që shquhen si ekspertë të merkatos, klubi italian ka siguruar kartonin e sulmuesit francez Loic Remi.

fbl-fra-ligue1-lille-toulouse-806x537

2 milionë euro mësohet të ketë shpenzuar Benevento për të siguruar kartonin e 33-vjeçarit nga skuadra e Lilës. Francezi pritet të firmosë një kontratë 3-vjeçare.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com