Shtyhet takimi Iliria-Vllaznia, mësoni kur do të luhet

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 7, 2018 | 11:10

Shtyhet takimi Iliria-Vllaznia, mësoni kur do të luhet

Ndeshja mes Ilirisë dhe Vllaznisë ishte parashikuar të luhej ditën e shtunë. Megjithatë, Sektori i Garave në Federatën Shqiptarë të Futbollit ka vendosur ta spostojë për ditën e hënë në orën 14:00.

kategoria-e-pare-470x308-470x308-470x3081-470x3081-470x3081-470x308

Takimi do të luhet në “Redi Maloku” të Fushë-Krujës. Sfida do të zhvillohet pa praninë e tifozëve si pasojë e dënimit të fushës së Ilirisë. Kujtojmë se Vllaznia udhëheq Grupin A të Kategorisë së parë me 22 pikë, 7 pikë diferencë nga ndjeksja më e afërt, Erzeni.

www.minuta90.com