Shtyhet ndeshja në Ligën e Europës, shkak për këtë bëhet frika nga…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 28, 2020 | 0:09

Bota FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Shtyhet ndeshja në Ligën e Europës, shkak për këtë bëhet frika nga…

Ndeshja mes Red Bull Salcburg dhe Aintraht Frankfurt, e cila ishte planifikuar të zhvillohej ditën e sotme nga ora 21:00, nuk do luhet sot.AIN

Pikërisht ky njoftim vjen nga të dyja klubet, të cilat do të luajnë këtë ndeshje në një ditë tjetër. Shkak për shtyrjen e kësaj ndeshje është bërë moti i keq.

Së fundmi është bërë një paralajmërim për një stuhi në Austri dhe për këtë arsye është marrë vendimi, që ndeshja e sotme të shtyhet për një ditë tjetër.

Nuk është përcaktuar ende dita kur do të luhet ndeshja, por e sigurt është që nuk do të zhvillohet sot.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com