Shtohet tjetër mungesë te Partizani, Kalari duhet “të shpikë” formacion me Teutën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 15, 2020 | 11:47


Shtohet tjetër mungesë te Partizani, Kalari duhet “të shpikë” formacion me Teutën

Pas furtunës që kaloi në prag të derbit Partizani duket më i qetë dhe që nga e hëna të kuqtë nën drejtimin e trajnerit Kalari kanë nisur punën për ndeshjen e javës së 34-t me Teutën.
partizani
Për transfertën e Durrësit të kuqtë kanë probleme, pasi pesë lojtarë janë të pamundur nga infektimi me Koronavirus, ndërsa Rron Broja është i pezulluar nga kartonët. Stafi duhet të improvizojë diçka në mesfushë për të zëvendësuar Brojën, pasi alternativat direkte mungojnë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com