Shqiptarët s’lëvizin dot jashtë vendit për pushime, moderatorja sportive poston fotot hot nga Turqia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 5, 2020 | 13:31


Shqiptarët s’lëvizin dot jashtë vendit për pushime, moderatorja sportive poston fotot hot nga Turqia

Moderatorja sportive, Lejla Kraja shpesh tërheq vëmendjen me pamjen e saj dhe fizikun perfekt, të cilin shumë vajza e ëndërrojnë.

lei-kraja

Bukuroshja po shijon pushimet dhe postimet në rrjete sociale nuk mungojnë. Por ajo që na shqetësoi është vendndodhja e saj, Turqi.

Lei Kraja ka lindur dhe jetuar për shumë vite në Kaliforni dhe si rezultat gëzon pasaportë amerikane.

Duket se kjo i ka dhënë mundësinë për të lëvizur lirshëm jashtë Shqipërisë edhe në një kohë kur kjo është e ndaluar, për shkak të frikës dhe masave të forta për parandalimin e përhapjes së pandemisë së koronavirusit.

Moderatorja në postimet e saj është parë në shoqërinë e mikeshën e saj, balerinës Adela Rami.

Lei Kraja1Lei Kraja11Lei Kraja111Lei Kraja111+-adela ramiLei Kraja111+-adela rami1

lei-kraja4lei-kraja2lei-kraja1lei kraja1080full-leila-krajaleikraja_44197696_1147023388807810_8691656174297975039_nleila-kraja-470x303lei krajalei kraja1lei-krajalei krajalei kraja
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com