Shqipëria U17/ Grumbullim 4-ditor dhe dy ndeshje miqësore, njihuni me listën e 24 lojtarëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 14, 2020 | 14:01


Shqipëria U17/ Grumbullim 4-ditor dhe dy ndeshje miqësore, njihuni me listën e 24 lojtarëve

 Ekipet e moshave të Shqipërisë kanë nisur grumbullimin. Shqipëria U17 u grumbullua sot dhe do të jetë nën urdhërat e trajnerit Elvin Beqiri për 4 ditë (14-17 korrik 2020).
shqiperia-e-u17
Ndër 24 lojtarëet e grumbulluar, shumica vijnë prej futbollit vendas, por ka përbërje nga akademitë apo skuadra të futbollit të huaj.

Gjatë kësaj periudhe, Shqipëria U17 do të kryejë dy teste miqësore me Vllazninë U17 dhe Shënkollin U17.

lista-e-u17
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com