Shqipëria e Kosova mbyllin fushatën eliminatore, Shakohoxha: Faleminderit për gjënë më të pastër të kombit shqiptar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 19, 2019 | 23:20


Shqipëria e Kosova mbyllin fushatën eliminatore, Shakohoxha: Faleminderit për gjënë më të pastër të kombit shqiptar

Gazetari dhe komentatori sportiv, Dritan Shakohoxha, në përfundim të fushatës eliminatore për Europianin të Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë edhe një postim emocionues në “Instagram”.

Shako

Në mbyllje të edicioni, Shakohoxha shkruan se për djemtë kuqezinj dhe ata të Kosovës, ka veçse falënderime për ta, për momentet e këqija por edhe ato të lumturat.

POSTIMI I SHAKOHOXHËS

Edhe një vit futbollistik mbyllet për përfaqësueset tona dhe nuk ka fjalë tjetër për këta djem përveçse: FALEMINDERIT. Kemi pasur ndonjëherë momente të këqija, por në mendje do na mbeten vetëm ato të lumturat, që ishin të shumta. Kemi vuajtur e kemi festuar, me vetëdijen se jeni gjithnjë një ndër gjërat më të pastra dhe të bukura që prodhon kombi shqiptar.

shako

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com