Shqipëria e 16-vjeçarëve e nis keq “UEFA Development”, mposhtet me penallti nga Lituania

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 25, 2020 | 19:37


Shqipëria e 16-vjeçarëve e nis keq “UEFA Development”, mposhtet me penallti nga Lituania

Shqipëri U-16 e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri e nisi keq kompeticionin “UEFA Development”, duke barazuar 2-2 me Lituani U-16 dhe duke humbur nga pika e bardhë e penalltisë 3-5.shqiperia u16

Ndeshja u zhvillua në Kamëz dhe sipas rregullores Shqipëria merr vetëm një pikë, ndërkohë Lituanezët dy pikë.

Ndeshja e radhës për kuqezinjtë e vegjël do të jetë kundër Gjeorgjisë, e cila do të zhvillohet me datë 27 shkurt ora 11:00.

shqiperia u-16

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com