Shqipëri-Estoni, zbulohet arbitri që do të vendosë drejtësi sot në “Air Albania”. Mes tyre dhe një kryesor i Superiores

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 13, 2022 | 14:24


Shqipëri-Estoni, zbulohet arbitri që do të vendosë drejtësi sot në “Air Albania”. Mes tyre dhe një kryesor i Superiores

Shqipëria do të luajë sfidën e fundit për muajin qershor sot me Estoninë, në një takim miqësor që është përcaktuar të zhvillohet në orën 18:00 në stadiumin “AIR Albania”.

FARRUXHIA

Drejtësi në këtë sfidë do të vendosë një treshe gjyqtarësh nga Malta: Filip Faruxhia si kryesor dhe asistentët Alan Kamilieri dhe Jurgen Spiteri, ndërkohë që gjyqtar i katërt do të jetë Eldorjan Hamiti.

PANORAMASPORT.AL