“Shpresoj që Baloteli të qëndrojë në Serinë A”, Rafaela Fiko komenton të ardhmen e ish-burrit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 28, 2019 | 23:29


“Shpresoj që Baloteli të qëndrojë në Serinë A”, Rafaela Fiko komenton të ardhmen e ish-burrit

Rafaela Fiko, ish-partnerja e Mario Balotelit, që ka edhe një vajzë nga marrëdhënia më futbollistin italian, ka folur së fundmi për të ardhmen e sulmuesit. 

Baloteli Rafaela

“Nuk e di nëse do të vazhdojë të qëndrojë te Bresha”, është shprehur modelja italiane, duke komentuar deklaratat polemizuese të presidentit të Breshas, Celino.

Rafaela

Më pas Fiko shtoi: “Shpresoj që të qëndrojë këtu në Itali, por janë gjërat e tij profesionale, për të cilat nuk di asgjë”.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com