Shpërthejnë thirrjet në stadiumin e Kukësit: Lironi vëllezërit tanë!

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 18, 2018 | 16:07

Shpërthejnë thirrjet në stadiumin e Kukësit: Lironi vëllezërit tanë!

Thirrjet “Lironi vëllezërit tanë” janë dëgjuar sot edhe në stadiumin “Zeqir Ymeri” në ndeshjen Kukësi-Laçi, për gjysmëfinalet e Kupës së Republikës.

30741967_10212016433147241_5160956058629308416_n

I gjithë stadiumi është dëgjuar në kor të thërrasë dhe të kërkojë lirimin nga burgu të kuksianëve që janë arrestuar pas protestës në Tunelin e Kalimashit për tarifën e vendosur në Rrugën e Kombit.

www.minuta90.com