Shorti i Kupës së Shqipërisë, ja përballjet që ofrojnë gjysmëfinalet

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 21, 2018 | 12:26

Shorti i Kupës së Shqipërisë, ja përballjet që ofrojnë gjysmëfinalet

Shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë u mbajt ditën e sotme me fillim nga ora 11:30. Procedura është zhvilluar nga Sekretari i Përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku dhe shefi i sektorit të garave, Lysien Nurishmi.

fshf

Laçi-Kukësi dhe Skënderbeu-Flamurtari janë dy ciftet e këtij shorti. Takimet e para do të zhvillohen më 5 prill, kurse ato të kthimit më 18 prill.

kupa e shqiperise

Ekipe si Laçi dhe Flamurtari e shohin si mundësi Kupën për të kapur kupat e Evropës.

www.minuta90.com