Shorti i Champions-it/ Nuk mungojnë finalet e parakohshme! Milani kundër Kontes, Liverpul-Real. Goglat në favor të Interit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 7, 2022 | 23:59

Shorti i Champions-it/ Nuk mungojnë finalet e parakohshme! Milani kundër Kontes, Liverpul-Real. Goglat në favor të Interit

Ka përfunduar në Nion të Zvicrës, shorti i raundit të 1/8-ve me eliminim direkt, teksa goglat kanë rezervuar përballje të vështira dhe finale të parakohshme që në këtë fazë.

UEFA Champions League 2020/21 Preliminary Round Draw

Spikasin duelet Liverpul-Real Madrid, PSG-Bajern Mynih dhe Milan-Totenhem. Short i lehtë për Interin e Simone Inzagit, teksa “peshkojnë” Porton.

Duele të “zjarrta” priten të jenë edhe Lajpcig-Mançester Siti dhe Borusia Dortmund-Çelsi.

SHORTI –

LAJPCIG – MANÇESTER SITI

KLAB BRYZH – BENFIKA

LIVERPUL – REAL MADRID

MILAN – TOTENHAM

FRANKFURT – NAPOLI

BORUSIA DORTMUND – ÇELSI

INTER – PORTO

PSG – BAJERN MYNIH

313910143_1084539008881533_2002290851391761253_n

SKUADRAT PJESËMARRËSE DHE NDARJA NË VAZO –

bandicam 2022-11-07 12-11-52-754

bandicam 2022-11-07 12-12-09-835

VAZOT (1)

BRIAN KRISTO – PANORAMASPORT.AL