Shkupi nuk kalon në fazën tjetër, “ngec” në barazim me shifra të bardha

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 17, 2018 | 19:58

Shkupi nuk kalon në fazën tjetër, “ngec” në barazim me shifra të bardha

Ekipi i Shkupit nuk ka arritur dot të kualifikohet në fazën tjetër të eliminatoreve të Europa Ligës. Ndeshja midis maqedonasve dhe ekipit të Rejnxhërs ka përfunduar me rezultatin e bardhë 0-0. Në këtë sfidë ndeshja u dominua nga skuadra kundërshtare.

37361181_2384779525082244_1235393896121368576_n

Megjithë festën e çmendur të tifozavë maqedonas, Shkupi nuk ka arritur që ta ngrejë akoma dhe më shumë në peshë stadiumin.

37287490_2384779155082281_4918121017190121472_n (1)

www.minuta90.com