Shkëndija kërkon mrekullinë ndaj Totenhemit, tetovarët i pret kundërshtar më i lehtë në “play off” në rast kualifikimi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 18, 2020 | 14:35


Shkëndija kërkon mrekullinë ndaj Totenhemit, tetovarët i pret kundërshtar më i lehtë në “play off” në rast kualifikimi

Shkëndija e Tetovës do të ketë një ndeshje shumë të vështirë në raundin e tretë kualifikues në Ligën e Europës, aty ku do të përballet me Totenhemin, në një ndeshje ku kuqezinjtë shpresojnë te mrekullia.

shkendija e tetoves

Megjithatë në rast të një surprize ndaj skuadrës së madhe angleze, në fazën “play off”, Shkëndija do të ketë një kundërshtar më të lehtë në letër.

Golgat kanë vendosu se fituesi i çiftit Shkëndija-Totenhem, në fazën “play off” do të luajë me fituesin e çiftit Rosotv – Makabi Haifa. Ndeshja “play off” luhet më 1 tetor.

Shkëndija e Tetovës/ Totenham vs Rostov/ Makabi Haifa

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com