Shkëmbim Ikardi-Higuain? Moxhi: E ka bërë Vanda Nara, sepse kërkon…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Qershor 8, 2018 | 23:15

Shkëmbim Ikardi-Higuain? Moxhi: E ka bërë Vanda Nara, sepse kërkon…

Një transferim i mundshëm mes Mauro Ikardit dhe Gonzalo Higuain, po përmendet gjithnjë e më shumë në mediat italiane, dhe Luçiano Moxxhi, është i mendimit se Vanda Nara fshihet pas këtij operacioni.

Moxhi

“Për një shkëmbim Higuain-Ikardi po flitet gjithnjë e më shumë, dhe unë mund të them se ky është një lajm i krijuar për të ngacmuar dy tifozeri rivale. Kjo mund të jetë një skemë e Vanda Narës, bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e Ikardit, për të kërkuar më shumë para nga Inter.” – thotë Moxhi.


www.minuta90.com