Shkëlqeu sezonin e fundit në Serinë A, Interi përgatit lëvizjen surprizë në merkato

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 25, 2020 | 10:48


Shkëlqeu sezonin e fundit në Serinë A, Interi përgatit lëvizjen surprizë në merkato

Te Interi vazhdon puna për përforcimin e skuadrës, në mënyrë që të jenë gati për sezonin e ri, i cili sapo ka nisur.

smallingg

Në këtë situatë, drejtuesit zikaltër po përpiqen të plotësojnë kërkesat e Antonio Kontes në merkato. Pas Hakimit dhe Vidalit, tashmë afrimi i radhës te Interi pritet të jetë Kris Smolling. Mbrojtësi anglez shkëlqeu në Serinë A sezonin e fundit, ku ishte i huazuar te Roma nga Mançester Junajtid.

Verdhekuqtë po punojnë për ta blerë kartonin e Smolling, por deri tani nuk kanë mundur të arrijnë dot një marrëveshje. Nga kjo kërkon të përfitojë Interi, që po përgatit ofertën për mbrojtësin për ta afruar në skuadër, duke bërë kështu një lëvizje surprizë në merkato.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com