Shkëlqen Partizani, fiton trofeun në triangolaren e Durrësit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 11, 2018 | 21:59

Shkëlqen Partizani, fiton trofeun në triangolaren e Durrësit

Partizani ka arritur të mposht edhe Teutën në triangolaren që po zhvillohet në Durrës. 2-0 ka qenë rezultati i fiksuar nga “të kuqtë”. Golat e fitores kanë ardhur nga Belica dhe Mala.

38894729_895298213997909_1462616482331492352_n

Djemtë e Gegës kanë treguar një formë të mirë në këtë turne, ndërkohë që fillimisht ata kanë mposhtur Lirinë e Prizrenit me golin e Telushit. Edhe Teuta ka mposhtur ekipin nga Kosova me rezultatin 2-0 dhe ekipet janë përplasur në finale, ku fitues kanë rezultuar “demat”.

tr

trof

www.minuta90.com