Shkarkimi i Panuçit, ja kush do ta marrë drejtimin e kombëtares

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 23, 2019 | 11:56


Shkarkimi i Panuçit, ja kush do ta marrë drejtimin e kombëtares

FSHF ka publikuar pak më parë lajmin se Kristian Panuçi nuk do të jetë më në krye të kombëtares sonë. Humbja ndaj Turqisë ka rrezultuar fatale për trajnerin italian, çka i ka kushtuar edhe vendin e punës.

bulku

Në takimin ndaj Andorrës në transfertë, që do të luhet ditën e hënë, në krye të stolin kuqezi do të jenë Ervin Bulku dhe Sulejman Mema. Mbrëmjen e djeshme u aludua për një shkarkim te Panuçit, madje doli edhe një emër që do ta zëvendësonte, Edi Reja, ish trajner i Napolit, Bolonjës, Torinos, Lacios e Atalantës.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com