Shkarkimi i Devollit, presidenti Qarri nuk reagon

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 15:33

Shkarkimi i Devollit, presidenti Qarri nuk reagon

Pas lajmit të djeshëm, në fund të ndeshjes për shkarkimin e trajnerit Bledar Devolli, gazeta tentoi që të merrte një reagim nga presidenti.

qarii

Mirëpo, i kontaktuar në telefon, presidenti Naim Qarri ka pasur numrin të fikur dhe nuk është bërë i mundur një reagim i tiji për arsyet e shkarkimit.

www.minuta90.com