Shifrat marramendëse/ Kristiano Ronaldo është mbreti edhe i Twitter-it, mësoni sa fiton për një postim

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 21, 2020 | 17:47

FB Gossip Kategoria Superiore Lajmi i fundit

Shifrat marramendëse/ Kristiano Ronaldo është mbreti edhe i Twitter-it, mësoni sa fiton për një postim

Nëse një telefonatë të zgjat jetën, një postim në “Twitter” të mbush portofolin, thotë një fjalë e vjetër. Të paktën nëse e ke emrin Kristjano Ronaldo.

rONALDO

Ylli portugez, tashmë 35 vjeç, është mbreti i rrjeteve sociale jo vetëm për numrin e madh të ndjeksave, 204 milionë në Instagram, 126 milionë në Facebook, 82.7 milionë në Twitter, por edhe për fitimet kolosale që nxjerr nga këto rrjete.

5d36ea6e100a24333038eff4

Përshembull, Ronaldo fiton 868,606 mijë dollarë për një postim në “Twitter”, mirëpo kjo nuk është hera parë që emri portugezit përmendet për fitime të mëdha nga rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com