Shfaqet motra sekrete e Xheorxhinës: Që kur u lidh me Ronaldon…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 13, 2018 | 22:43

Shfaqet motra sekrete e Xheorxhinës: Që kur u lidh me Ronaldon…

Xheorxhina Rodrigez dhe motra e saj Ivana nuk janë të vetmet vajza të babait të tyre. Por, e fejuara e Kristiano Ronaldos ka edhe një tjetër motër nga babai, Patrisia. Ajo është motra sekrete e modeles argjentinase, e cila sot është 30 vjeç.

DJ1ZOorUIAAyyow

Patrisia ka zbuluar që kur është lidhur me sulmuesin e Juventusit, Xheorxhina është distancuar shumë prej saj: “I kërkova një fanellë të autografuar nga Ronaldo për djalin tim dhe më tha që më mirë të mos e shqetësojmë Kristianon”, zbulon Patrisia, e cila kërkon që ta rikuperojë marrëdhënien me të motrën pavarësisht gjithçkaje: “Jam e lumtur që ajo është mirë dhe ka pasur kaq fat. Do doja të bashkohesha përsëri me babanë dhe motrat e mia”.

ronaldo xheorxhina

www.minuta90.com