Sherri për veshjen mes Muç Nanos dhe Ilda Bejlerit, flet Shakohoxha: Ilda ka një…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 8, 2018 | 21:09

Sherri për veshjen mes Muç Nanos dhe Ilda Bejlerit, flet Shakohoxha: Ilda ka një…

Një nga komentatorët më të njohur të futbollit, Dritan Shakohoxha ishte i ftuar në emisionin e gatimit “Kripë dhe Piper” i cili transmetohet në “INTV”.

Përveç se ka gatuar me dy shefat e kuzhinës ai ka folur edhe rreth botërorit “Rusi 20108”, por edhe për debatin e madh që u bë në lidhej me sherrin ndërmjet Mustafa Nanos dhe gazetares së futbollit Ilda Bejleri.

Duke u nisur nga debati i Ilda Bejlerit me Mustafa Nanon, lidhur me veshjen e saj, Shakohoxha u pyet nga Indriti nëse duhet diskutuar tema e veshjes?

Komentatori i njohur u shpreh se Ilda është super gazetare, shumë profesioniste dhe me një karrierë prej 13-vitesh si gazetare, pra sipas Dritan Shakohoxhës, nuk është nevoja për të diskutuar çfarë ka veshur Ilda.

www.minuta90.com