Shënoi supergol ndaj Besëlidhjes, Arsid Kruja: Kishim presion, por e merituam fitoren

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 3, 2020 | 19:10


Shënoi supergol ndaj Besëlidhjes, Arsid Kruja: Kishim presion, por e merituam fitoren

Arsid Kruja ishte ai që i hapi rrugën fitores së Vllaznisë me një goditje mjaft inteligjente në minutën e 15-të, kur zhbllokoi rezultatin.

arsid kruja

“Fitorja ishte tejet e merituar nga ana jonë. Pavarësisht se si mbërritëm deri këtu, mund të them se kemi pasur njëfarë ankthi, por jo frikë për sa i përket këtij takimi. Kemi pasur emocione dhe kjo as që diskutohet.

Ishte një sezon i tërë në lojë dhe normalisht që edhe kishim presionin mbi vete. Për sa i përket të ardhmes, unë kam një kontratë me Vllazninë dhe do të vazhdoj që ta respektoj atë. Për golin që shënova patjetër që jam shumë i lumtur, sepse i shërbeu skuadrës për të shkuar te fitorja”, tha futbollisti shkodran pas ndeshjes në “Loro Boriçi”.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com