Shënoi dopietë ndaj Arsenalit, sulmuesi shqiptar: I lumtur për shënimin e 2 golave dhe…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 10, 2019 | 20:52


Shënoi dopietë ndaj Arsenalit, sulmuesi shqiptar: I lumtur për shënimin e 2 golave dhe…

Armando Broja zhvilloi një ndeshje shumë të mirë me të rinjtë e Çelsit, përballë një kundërshtari të vështirë si Arsenali.Broja

Talenti më origjinë shqiptare shënoi 2 herë në portën e moshatarëve të Arsenalit, duke i dhënë kështu fitoren 2-1, skuadrës së tij. 17-vjeçari është shfaqur shumë i lumtur shënimin e dy golave, teksa në një postim në rrjetin social “Instagram”, shkruan: “ Çfarë fitore 2-1, kundër Arsenalit. I lumtur që shënova dy gola, dhe që morën 3 pikë”, shkruan Broja.

67930419_902883123402557_398221825722548224_n

Shqiptari po kalon një formë shumë të mirë me Çelsin, dhe këtë po e tregon në çdo ndeshje duke qenë deçiziv për skuadrën e tij.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com