Shehi bën gati ekipin për Laçin, ja si pritet të rreshtohet Tirana në sfidën përballë kurbinasve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 6, 2022 | 9:58


Shehi bën gati ekipin për Laçin, ja si pritet të rreshtohet Tirana në sfidën përballë kurbinasve

Edhe dje Tirana është stërvitur normalisht në “Skënder Halili” për sfidën me Laçin.

TIRANA

Në këtë sfidë Tiranës i mungojnë dy mbrojtës. Bëhet fjalë për Lulajn me të kuq dhe Najdovskin e dëmtuar.

Në këto kushte, trajneri do të arnojë formacionin me Bekajn në portë, kurse mbrojtja me Toshevskin dhe Behiratçen.

Me tërheqjen e Aleksit pas, i hapet vend Limajt që luan me Kallakun e Deliun. Sulmi po ai me Hasanin, Patrikun dhe Xhixhën.

PANORAMASPORT.AL