Sezoni i parë si profesionist, sulmuesi i Tomorit tregon synimet: Të shënoj sa më shumë dhe të fitoj kampionatin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 16, 2020 | 22:13


Sezoni i parë si profesionist, sulmuesi i Tomorit tregon synimet: Të shënoj sa më shumë dhe të fitoj kampionatin

Sulmuesi i ri i Tomorit, Daniel Lirëza, i cili ka spikatur në këtë kampionat me lojën e bukur dhe golat e shënuar, mezi po e pret rifillimin e ndeshjeve.
TOMORII
Për “Panorama Sport”, futbollisti beratas është shprehur: “Gjatë gjithë kësaj periudhe nuk e kam ndërprerë për asnjë çast stërvitjen, edhe pse në kushtet që na ka lejuar pandemia, ku mundësitë kanë qenë të limituara. Me rifillimin e kampionatit, kam si objektiv të vazhdoj me paraqitjen pozitive në shërbim të skuadrës dhe të shënoj sa më shumë për Tomorin. Është sezoni im i parë me të rriturit dhe dëshiroj ta finalizojmë me titullin kampion të Kategorisë së Dytë”.

EDI SPAHIU – PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/