Selmani në luftë me kohën, Patrik në stol ndaj Partizanit/ Ja situata te Tirana

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2023 | 0:03

Selmani në luftë me kohën, Patrik në stol ndaj Partizanit/ Ja situata te Tirana

Tirana si zakonisht ka vazhduar përgatitjet për sfidën e radhës ndaj Laçit. Trajneri Orges Shehi do të përballet këtë herë jo me Skerdi Bejzaden, por me Mirel Josën, ish-trajnerin e tij te Skënderbeu.

TIRANA STERVITJE

Nga ana tjetër te bardheblutë janë duke luftuar me kohën që dy futbollistë të jenë të gatshëm për ndeshjet në vazhdim. Patrik me shumë mundësi do të jetë në stol ndaj Partizanit në derbi, nëse gjërat shkojnë mirë. Lufta është për të sjellë Selmanin në lojë.

Pas operacionit parashikimet kanë qenë 3, 4 dhe gjashtë muaj, por mbetet për t’u parë. Për momentin lojtari duhet të marrë garancinë e mjekëve që këmba është “ok” dhe më pas të nisë stërvitjen për të qenë së bashku me skuadrën në përgatitje.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"