Sadiku shënon në miqësore për Vaduzin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 2, 2016 | 18:45


Sadiku shënon në miqësore për Vaduzin

Ekipi i ri i Armando Sadikut, Vaduz është mundur sot në ndeshjen miqësore ndaj Lustenau me rezultatin 1-2.

sadiku Sulmuesi i Kombëtares kuqezi ka mundur të lerë gjurmë në këtë takim pasi ka shënuar me ekipin e tij në minutën e 45 duke ngushtuar diferencat.

Në pjesën e dytë nuk ka pasur ndryshim rezultati dhe takimi është fituar nga ekipi austriak. Ky është goli i dytë i Sadikut me fanelën e Vaduzit.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com