Sa shumë titullarë të larguar, Kukësi prish boshtin e ekipit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 21, 2020 | 21:12


Sa shumë titullarë të larguar, Kukësi prish boshtin e ekipit

Nga Kukësi janë larguar deri më tani lojtarët më të rëndësishëm të sezonit të kaluar, pikërisht golashënuesi më i mirë, Vasil Shkurtaj, e me radhë Kristal Abazaj, Valon Ethemi, Besar Musolli dhe Eduart Rroca.

Goli i Kukesit ndaj Bylisit logo

Gjithashtu, nuk janë më pjesë e skuadrës edhe Ilir Avdyli, Gëzim Krasniqi dhe Markovanbasten Çema. Klubi i ka kompensuar këto largime me disa afrime të rëndësishme, si Telushi, Demiri, Eze, Gashi, Horiç etj.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com